Fractal Design Pop 2 Air, Black TG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fractal design pop 2 air, black tg, fd-c-poa2a-02, fractal design, korpused

